O mnie

Moje zdjęcie
Imię: Marcin. Znak zodiaku: Lew. Człowiek o stu twarzach, miłośnik zwierząt i dobrego jedzenia. Typ: Samotnik mający swój świat, dusza artystyczna. Chłopak o wielkim sercu i jeszcze większym EGO. Zachwycam się drobnymi rzeczami, nie toleruję kłamstwa i fałszywości. Pasjonat i kolekcjoner.

czwartek, 22 września 2016

Po prostu WENDY :)

Dzisiaj przybyła do mnie laleczka (będąca ponoć klonikiem - nie wiem za bardzo klonikiem kogo, bo moja wiedza poza barbiowatymi jest raczej uboga), która bardzo mi się podoba. 

Przywędrowała do mnie w drodze wymiany :) (wymiana lalki na pieniądze) za kolosalną cenę 7-u zł. Poprzednia właścicielka Małgosia ma ponoć zbyt dużo lalek (nie ma czegoś takiego), te wysypują jej się drzwiami i oknami, więc postanowiła wypuścić kilka dziewcząt w wielki świat by znalazły nowych właścicieli. 

Niektórzy mogą się dziwić, co takiego robi u mnie klonik? - odpowiadam: ano na starość mi się pozmieniało w łepetynie i lalki nie muszą być już mega wymuskane, super nowe, pudełkowe i z serii limitowanej (...nie żebym wcześniej jakąś taką miał), po prostu jak ładna, to przygarniam i koniec. 

Owo dziewczę, jak się dowiedziałem, to (ponoć) Wendy, głowy nie dam sobie uciąć, ale zakładamy, że Wendy. Cudaczek ma fajne ciałko, takie ciężkie, masywne, w starym stylu, do tego gumowe nogi i rączki odchylane na boki, główkę na kulce i cudownego buziaka (mnie się podoba, innym nie musi). Jej zdjęcie "promo", czyli z wyprzedaży, raczej nie pokazywało jej urody... (wyglądała jak jedno, wielkie nieszczęście), ale po małej kąpieli, spa i wannie wrzątku, zaczęła przypominać cosik ładnego. Ubrana w sukienkę idealnie pasującą klimatycznie do jej wizerunku sprzed lat, myślę, że nabrała uroku i wdzięku. Oto Wendy :) Pozdrawiam serdecznie. Peace, Love and Orzeszki :)

6 komentarzy:

 1. Wendy jest prześliczna - mam Jej kuzyneczkę
  i jestem zauroczona - choć wciąż moja niunia
  ma problemy z dopasowaniem ciałka - bo tego
  ciężkiego ja nie chciałam, a nie na każde
  Ona się godzi...

  lalki mają nam sprawiać radość - nawet brak
  włosów czy ciała nie przeszkodzi w sympatii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest prześliczna! Za tę cenę również bym panienkę przygarnęła! Milutka dziewczynka! No i ciuszki pieknie dobrane. :-) Wygląda na zadowoloną ze swojego lalkowego życia. Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 3. no i to jest właściwa lalka na właściwym miejscu!teraz wiem, że jej dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się twój nowy kierunek! Mam nadzieję, że będzie nam dane razem polalkować jeszcze kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń